E-hurtownia
PL DE GBhttps://www.elte.pl/

BLOG


Witamy na blogu firmy ELTE


Zamiany plastikowych naczyń na drewniane, jak ma się do tego ekologiaAby zrozumieć tak nagłaśniany w ostatnich latach problem wszechobecnego plastiku, należy odpowiedzieć sobie na pytanie: czym jest plastik i dlaczego tak bardzo zaczął uwierać nie tylko ekologów, ale także kraje całego świata.

Czytaj dalejKorzystanie z opakowań papierowych a kwestie ekologiiDbałość o środowisko naturalne jest niezwykle istotna. Dlatego też trzeba poszukiwać rozwiązań, które ułatwią realizację tego zadania. Doskonałym sposobem jest korzystanie z papierowych opakowań. Są to komponenty, które wyróżniają się pod względem funkcjonalności, praktyczności, a także niskiej ceny. Po wykorzystaniu mogą być ponownie odzyskane i przeznaczone do dalszego użytku.

Czytaj dalejZalety żarówek LEDCoraz rzadziej klasyczne czy halogenowe żarówki zdobią lampy w naszych domach, biurach czy halach produkcyjnych. Powoli to staromodne oświetlenie idzie w zapomnienie, głównie z powodu dużych kosztów zużycia energii elektrycznej. Szukając więc oszczędności, zaopatrujemy się w żarówki LED – produkt jednego z największych postępów technologicznych w branży oświetleniowej XX wieku.

Czytaj dalejCechy dobrych worków na śmieciWorki na śmieci są niezbędnym produktem w każdym gospodarstwie domowym. Jest to komponent, który pomaga w segregacji, a także pakowaniu odpadów. Dzięki nim można zachować czystość i higienę. Worki na śmieci mogą być różne. Charakteryzują się zmienną pojemnością, grubością, a także sposobem zamykania. Na jakie kwestie należy zwrócić uwagę przy zakupie, żeby nabyć produkt, który spełni nasze oczekiwania?

Czytaj dalejPapierowe artykuły ozdobno-dekoracyjnePapier jest produktem niezwykle użytecznym, który przyczynił się do rozwoju ludzkości. Współcześnie wykorzystywany jest w każdej dziedzinie życia. Nie wyobrażamy sobie funkcjonowania bez tego komponentu. Przykładem są papierowe artykuły ozdobno-dekoracyjne. Wykorzystywane są one do pakowania, czy tworzenia różnych elementów dekoracyjnych podczas spotkania lub uroczystości.

Czytaj dalejOpakowania dopuszczone do kontaktu z żywnością. Jakie standardy muszą spełniać?Konieczność zapewniania wysokich standardów bezpieczeństwa żywności wymaga od producentów zachowania kontroli na każdym etapie produkcji. Istotne znaczenie ma wybór opakowań. Muszą one spełniać określone normy. Nie ma w tym przypadku żadnych odstępstw, gdyż w tym zakresie liczy się zdrowie konsumentów. Jakie zasady muszą spełniać opakowania dopuszczone do kontaktu z żywnością?

Czytaj dalej


Elte Sp. z o.o.

71-106 Stare Czarnowo
Kołbacz, ul. Warcisława 5B
Województwo Zachodnio-pomorskie

ikona Telefon: +48  91  312  41  91
Email: elte@elte.pl

SOCIAL MEDIA

Facebook Facebook

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

gazele biznesu

© 2019 ELTE. Wszystkie prawa zastrzeżone.